OPIS REJSU

Rejs to wyśmienite outdorowe wydarzenie dla zespołów pracowniczych. Wyposażamy go każdorazowo w OOH REST FACTOR (czynnik Out Of Home Recreation, Education, Satisfaction & Team building).

 

REKREACJA

Wyprawa luksusowym jachtem w piękne zakątki świata sprzyja szybkiej regeneracji. Mówi się, że tydzień spędzony na rejsie, to jak miesiąc urlopu gdzie indziej jeśli chodzi o efektywność wypoczynku. Pozostają po nim fantastyczne wspomnienia, oryginalne zdjęcia i filmy. Poznajemy piękno znanego często tylko od strony lądu świata. Odkrywamy miejsca dotąd przez nas nie odwiedzane. Podziwiamy ogrom morza, jego romantyczny bezkres, a czasami grozę i nieprzejednanie. Doświadczamy zjawiska sam na sam z wszechświatem prowadząc mały jacht po wielkiej wodzie, pod kopułą rozgwieżdżonego nieba. Kolekcjonujemy zachodzące i wschodzące słońca ciekawi za każdym razem jak piękny obraz pojawi się naszym oczom. Odpoczywamy w warunkach, których nie sposób zaznać na lądzie.

 

EDUKACJA

Każdy rejs to wyśmienita sposobność do zgłębiania tajników żeglarskiego rzemiosła. Członkowie załogi pracujący pod okiem doświadczonego kapitana uczą się nie tylko obsługi jachtu. Mają możliwość przyswojenia wiedzy z dziedzin takich jak teoria żeglowania, nawigacja, locja, sygnalizacja, meteorologia. Nabywają i poszerzają umiejętności manewrowania jachtem zarówno pod żaglami jak i na silniku.

 

SATYSFAKCJA

Ciśnie się tu słowo „GWARANTOWANA”. Ilość przeżyć skondensowanych w krótkim czasie, ich różnorodność i siła sprawiają, że człowiek odczuwa zadowolenie jeszcze długo po powrocie do domu. Dodatkowej satysfakcji dostarcza poczucie przeżycia czegoś oryginalnego, czasami ekstremalnego, co często wymaga od człowieka zwycięstwa w walce z samym sobą. Rejs pełen jest drobnych, a czasem mniej drobnych sytuacji gdzie trzeba po prostu „dać radę”, „sprawdzić się”. Sprostanie takim wyzwaniom buduje wiarę w samego siebie i podnosi poczucie własnej wartości.

 

TEAM BUILDING

Żeglowanie jest sportem zespołowym. Wyjątek stanowią tu samotne rejsy o charakterze raczej wyczynu niż wyprawy oraz regaty na małych jednoosobowych jachtach sportowych. Przebywanie grupy osób, połączonych wspólnym celem w małej przestrzeni jachtu powoduje konieczność szybkiego podziału ról i wzajemnej akceptacji. Istotne jest tu przestrzeganie reguł (tzw. etykieta jachtowa) jak i chęć do zawierania konstruktywnych kompromisów w sprawach nieuregulowanych.

Podstawą współdziałania jest wzajemne zaufanie i odpowiedzialność parter za partnera. Problemy rozwiązywane są wspólnie i skutecznie, a głos decydujący zawsze należy do kapitana. Członkowie załogi poznają się w sytuacjach bardzo nietypowych. Często zawierają między sobą przyjaźnie na całe życie. Zespół zintegrowany i sprawdzony podczas rejsu na pewno będzie dobrym zespołem pracowniczym.

 

OPIS SZCZEGÓŁOWY 

PROGRAM: REJSY INTEGRACYJNE
MIEJSCE: ZATOKA GDAŃSKA, WODY ŚRÓDLĄDOWE WOKÓŁ GDAŃSKA, PÓŁWYSEP HELSKI
ZAKWATEROWANIE: HOTEL**** lub ***** / NA JACHTACH 
DŁUGOŚĆ: DOWOLNA.  CENA NA ZAPYTANIE

 

Jeśli interesuje cię rejs dla pracowników Twojej firmy prosimy o kontakt.
Zaprojektujemy go wspólnie na miarę Twoich oczekiwań.

ZOBACZ TAKŻE