OOH Group to grupa specjalizująca się w organizacji wszelkiego typu wydarzeń: kursów, szkoleń, konferencji oraz eventów dedykowanych, a także zorganizowanej turystyki.

Agencja Out of Home powstała w 2009 roku, zaś niedługo później w odpowiedzi na potrzeby rynku, została wcielona do struktur grupy wraz z Agencją Społem, która specjalizuje się w Digital i Social Media, jako niezależna Agencja Marketingu Eventowego. W 2012 roku w zakresie realizacji projektów o charakterze sportowym, OOH nawiązało współpracę ze Sporteum - znaną i cenioną agencją eventową z bogatym doświadczeniem. Połączenie sił i oferty spowodowało, że zakres usług i realizacji proponowanych Partnerom istotnie się poszerzył, w efekcie czego w 2016 roku postanowiliśmy działać pod wspólnym szyldem.
Dzisiaj wspólna filozofia ze Sporteum, gwarantuje najwyższy poziom działań eventowych o charakterze korporacyjnym, sportowym i outdoorowym, zaś zrozumienie i wizja z Agencją Społem, skutkuje realizacją wielu projektów łączących ze sobą świat online ze światem rzeczywistym.
Każde z nas dzieli się z innymi swoją pasją. Jednak naszym wspólnym celem jest zaszczepianie wśród dzieci, młodzieży oraz dorosłych przekonania, że aktywnie spędzony czas to przepis na młodość, a nawet sposób na życie.
Doświadczenie grupy pozwala nam realizować się w naszych różnorodnych pasjach. Dlatego usługi świadczone przez nas usługi są w pełni profesjonalne i jakościowe. Uwielbiamy to, co robimy. Dlatego robimy to dobrze.

 

Poza sferą eventów dla Firm, posiadamy także ofertę dla instytucji oświatowych, organizacji pozarządowych oraz propozycje wypoczynku dla dzieci i młodzieży (o tym więcej na: http://sporteum.outofhome.pl/.

Dysponujemy własnym profesjonalnym sprzętem oraz doświadczoną kadrą.

  • Nasze scenariusze powstają w oparciu o dogłębne poznanie oczekiwań Klienta.
  • Podchodzimy indywidualnie do każdego projektu.
  • Dedykowane zespoły opracowują strategię szkolenia, eventu czy programu imprezy.
  • Na każdym etapie realizacji ściśle współpracujemy z Klientem.

Naszym marzeniem jest to, aby każde organizowane przez nas wydarzenie wspominane było z sentymentem oraz uśmiechem na twarzach naszych Klientów: Prezesów, Sponsorów, zaproszonych Gości, Rodziców, Dzieci oraz nas samych ;-)

ZOBACZ TAKŻE