OPIS OFERTY

Szkolenia motywacyjne, integracyjne i specjalistyczne.

Szkolenie motywacyjne adresowane jest do menedżerów, którzy chcą nauczyć się motywować podwładnych i zespoły – w szczególności z wykorzystaniem czynników pozafinansowych; po zapoznaniu się z Państwa firmą oraz jej filarami jakimi są jej pracownicy każdego szczebla, opracowujemy scenariusz szkolenia, dobieramy dla Państwa opiekuna oraz dedykowanych trenerów, którzy rozpoczynają pracę z Państwem już na etapie tworzenia planu. Dzięki takiemu działaniu mamy okazję lepiej Państwa poznać i mamy możliwość elastycznie reagować na oczekiwania.

Szkolenia integracyjne, których celem jest utrzymanie motywacji zespołu w momentach zmian i kryzysów (np. po zmianie strategii firmy); w jedności i zrozumieniu siła zespołu tak w skrócie możemy nazwać cel szkoleń z zakresu integracji zespołu. Działanie, działanie i jeszcze raz działanie… zmieniamy otoczenie, rzucamy wyzwania i są to: regaty, nurkowanie, wspinaczka, skoki spadochronowe, a czasem wspólny tydzień przygotowań do maratonu; środkami dysponujemy wieloma, ale mamy jeden cel- TWORZYMY ZESPÓŁ.

Szkolenia specjalistyczne, np. z pierwszej pomocy; adresowane do firm i instytucji oświatowych, w których praca nie jest związana z dużym zagrożeniem, ale firma chciałyby podnieść poziom świadomości pracowników. Daje przegląd najważniejszych zagadnień z zakresu sposobu udzielania pierwszej pomocy. Szkolenie dzielimy na część teoretyczną – pokaz multimedialny z wykładem ratownika medycznego oraz zajęcia teoretyczno-praktyczne. Każdy z uczestników otrzymuje pakiet materiałów szkoleniowych.

Warsztaty ekologiczne; połączone ze szkoleniem z zakresu recyklingu, segregacji odpadów oraz eco-zakupów - program edukacyjny dla placówek oświatowych.

ZOBACZ TAKŻE